פרופ' טומס  שפיצר א.א.ג. וכירוגיית ראש צוואר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
פרופ' שפיצר טומס הוא אוטוריטה בתחומו, מומחה לאף אוזן גרון ומהמובילים בתחומו בארץ. הוא עובד כסגן מנהל המערך לאף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר ומשמש כמנהל היחידה לשחזורי ראש וצוואר במערך לאף אוזן גרון ולניתוחי ראש וצוואר במרכז הרפואי רבין (בילינסון, השרון ומרכז שניידר לרפואת ילדים). כמו כן, פרופ' שפיצר פרסם כ-100 מאמרים בעיתונות מקצועית מובילה בעולם.
 
 
 
 

תחומי התמחות עיקריים:

 
 
 
  • כירורגיית ראש צוואר – ניתוחים לסובלים ממחלות וגידולים בבלוטת המגן (Thyroidectomy), יותרת בלוטת המגן (parathyroidectomy), בלוטות רוק ודיסקציות צוואריות
  • כירורגיה של חלל הפה והלשון
 

רקע קליני המשלב כירורגיית ראש וצוואר וכירורגיה פלסטית

 
במשך עשרות שנים ביצע פרופ' שפיצר בארץ ובצפון אמריקה אינספור ניתוחי בלוטת המגן (תירואיד) יותרת המגן (פרתירואיד), בלוטות רוק (פרוטיס) וגידולי חלל הפה. אחת הסיבות שבגללן הפך למנתח מבוקש נעוצה בכך שעבר השתלמות משולבת במחלקת ראש וצוואר ובמחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים הכללי של טורנטו שבקנדה (Toronto General Hospital). במסגרת זו למד טכניקות שחזוריות של הראש והצוואר, וכשחזר ארצה החל לנהל את היחידה לשחזורי ראש וצוואר במרכז הרפואי רבין. הוא הביא לידי ביטוי את יכולותיו, שמשלבות גם את ההיבט האסתטי, במטרה למזער את צלקות הניתוח.
 

מוביל בתחומו גם באקדמיה

 
פרופ' שפיצר בוגר בית הספר לרפואה על שם סאקלר של אוניברסיטת תל אביב. הוא משמש כפרופ' מן המניין בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. כמו כן, הוא מכהן כיו"ר החוג לאף אוזן וגרון בפקולטה לרפואה על שם סאקלר של אוניברסיטת תל אביב. בעבר שימש כיו"ר החברה הישראלית לכירורגיה ולאונקולוגיה של הראש והצוואר.
 

חברות באיגודים מקצועיים

 
  • האיגוד הישראלי לרפואת אא"ג וכירורגיית ראש וצוואר
  • החברה הישראלית לכירורגיה ולאונקולוגיה של הראש והצוואר (ISHNOS)
  • החברה האמריקאית לכירורגיה ולאונקולוגיה של הראש והצוואר (AHNS)
 
מעוניינים בחוות דעת או בייעוץ רפואי? פרופ' שפיצר עומד לשירותכם. התקשרו עוד היום אל המרפאה: 072-3224635.
 
פרופסור שפיצר בחדר ניתוח